Спільна сповідь Шаргородського духовенства

12.12.2019 року у храмі Різдва Іоанна Предтечі м. Шаргород відбулась спільна сповідь Шаргородського духовенства. Після сповіді відбулась Божественна Літургія. Літургію звершило Шаргородське духовенство, яке очолив благочинний Шаргородського району протоієрей Георгій Комар.

Після Богослужіння привітали з днем народження ієрея Андрея Білоуса с.Рахни, і звершили подячний молебен. Далі відбулися збори Шаргородського благочиння, під час яких було надано інформацію про благодійні кошти, які збиралися священниками і мирянами, для надання допомоги “Від серця до серця”, онкохворим, дітям сиротам і священникам , які потребували допомогу на лікування. В 2019 році було виділенно 65тис.578 грн. Цією благодійністю Шаргородське благочиння займається з 2008 року.